Gerbiami Klientai, UAB Žemteka atstovauja dviejų greiderių gamintojų produkciją! Austrijoje gaminamus PTH greiderius ir Suomijoje gaminamus Vuomet VRG greiderius!

pthlogoPTH kelių greideriai yra universalūs ir ypatingai modernūs, kurie greitai ir lengvai agregatuojami  prie įvairių transporto priemonių, traktorių, frontalinių krautuvų, daugiafunkcinių “UNIMOG” automobilių, sunkvežimių ar ekskavatorių, kurių galia siekia bent 80 arklio galių, o darbinis svoris ne mažesnis nei 3 tonos.

vuometlogoVRG greideris meta iššūkį motorizuotams kelių greideriams savo universalumu, tvirtumu ir puikiais darbo rezultatais. Nėra jokio panašaus traukiamo greiderio, kaip VRG, rinkoje. VRG greideriai buvo tobulinami nuo 1990-ųjų metų, o Suomijos rinkai pristatytas 2006 metais. VRG III greideris yra žymiai efektyvesnis ir sunkesnis, nei prieš jį buvę modeliai.

pth4pada

vrg

PTH GREIDERIAI

PAGRINDINIS RĖMAS, GREIDEIAVIMO PEILIS


PTH greiderio tvirtas rėmas, pagamintas iš konstrukcinio plieno, yra ypatingai atsparus devėjimuisi. Naujausios gamybos technologijos sumažino suvirinimo siūlių skaičių iki minimumo. Greiderio pagrindinio peilio pasūkimo platformą sudaro dvigubas guolis, kurio dėka, pasūkimo platforma atlaiko didžiausius krūvius. Protingas pagrindinio peilio pjovimo kampo reguliavimas, leidžia atlikti ypač sudėtingus ir lengvus greideriavimo darbus.

Ypatingai paprastas valdymas. Nepatyręs operatorius greitai išmoks dirbti su PTH greideriais.

 • Universalus ir mobilus greideris.
 • Agregatuojamas prie įvairių transporto priemonių: traktorių, daugiafunkcinių “UNIMOG” automobilių, frontalinių krautuvų ir kt.
 • Greideriai surenkami iš aukščiausią kokybę atitinkančių detalių.
 • Agregatuojamas prie įvarių transporto priemonių.
 • Lengvas ir greitas PTH greiderių sumontavimas prie transporto priemonės, dėka greitos sukabinimo sistemos.
 • Atlikus greideriavimo darbus, transporto priemonė gali važiuoti dirbti kitus darbus!

pthsoninispth-soninis

pthsoninis1

PRECIZIŠKAS VALDYMAS


PTH greiderio rėmas yra vientisas ir ypatingai tvirtas greiderio komponentas, kuris garantuoja precizišką valdymą! PTH greideris, priklausomai nuo naudojamos transporto priemonės, savo darbo rezultatais gali būti prilyginamas 13 tonų, ar net didesniam, savaeigiam greideriui.

 • Puikus operatoriaus matomumas.
 • Paprastas greiderio valdymas vienos elektroninės vairalazdės pagalba.
 • PTHtronic sistema , kuri kontroliuoja apkrovos jutimo hidrauliką, ir Sauer-Danfoss valdymo vožtuvų blokas sumontuoti tiksliam ir patogiam darbui su visomis PTH greiderio funkcijomis.

Valdymas

PTHtronic sistema leidžia paprastai ir preciziškai valdyti visas PTH greiderio funkcijas, naudojant multifunkcinę elektroninę vairalazdę, kuri yra valdoma vienos rankos pagalba. Operatorius dirba patogiai, greitai ir saugiai.

Vairavimas

Šarnyrinis vairavimas mechanizmas, kuris gali pasisukti +-52º į abi puses, suteikia ypatingas vairavimo galimybes tarp kelyje esančių kliučių ar darbui ankštose vietuose. Papildomai galima užsisakyti priekiniu ratų hidraulinį vairavimo sistemą, kuri aktyvinama ant multifunkcinės elektroninės vairalazdės, suteiktų dar geresnes vairavimo galimybes.

Atsisiūsti PTH greiderių prezentacija.

pthremas

pthvairalazde

pthgriovys

pth-apsisukimas

Dirbantys PTH greideriai

3-D Niveliavimo sistema

niveliavimo-sistema

Buldozerinis peilis

buldozeris

Sauer-Danfoss hidraulika

hidraulika

Ratų vairavimo sistema

vairavimas

VUOMET VRG GREIDERIAI

 VRG greideris gali būti agregatuojamas traktoriaus gale, kurių galia yra nemažesnė nei 150 arklio galių ir sveria ne mažiau nei 5 tonas. Traktorius suagregatuotas su VRG greideriu yra žymiai universalesnė kombinacija, nei motorizuotas greideris. Greideris yra kontroliuojamas traktoriaus hidraulikos pagalba (3 poros hidraulinių jungčių). VRG greideris sveria nuo 4000 kg iki 9000 kg, priklausomai nuo  įrangos, o rėmas gali būti pripildytas skysčiu, norint padidinti greiderio svorį.
Darbinis greiderio peilio plotis yra 3660 mm, o su prailginimu 3965 mm. Darbinis plotis gali būti padidinamas šoninis peilio pastūmimo mechanizmu. Greiderio peilis gali būti pasukamas vertikaliai -+17°, o horizontaliai -+45°.

1

2

Prie VRGIII greiderio galite sumontuoti nemažai papildomos įrangos, kuri patenkins Jūsų poreikius, kaip šoninis peilio pastūmimo mechanizmas, kėlimo mechanizmas, kauburių šalinimo mechanizmas ir kita.

VRG greideriai yra pagaminti iš geriausių medžiagų ir komponentų. Tai yra puikus pasirinkimas, kelių priežiūrai nepaisant metų laiko.

Techninė informacija:

 • Svoris: 4000 – 9000 kg.
 • Ilgis: Min.: 4648 mm – 5820 mm.
 • Greiderio peilio plotis 3660 mm, arba 3965 mm su prailginimu.
 • Greiderio peilio aukštis: 720 mm.
 • Horizontalus peilio pasisukimas: -+45°.
 • Vertikalus peilio pasisukimas: -+17°.

dsc_0903

dsc_0934

Dirbantys VRG III greideriai