roadteclogoROADTEC Inc. yra Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojas, gaminantis kelių tiesimo techniką – asfalto klotuvus, asfalto frezas, asfalto perkėlimo mašinas bei kelių platinimo mechanizmus. Roadtec yra vienas iš ASTEC korporacijos padalinių. Į Europos rinką ROADTEC veržiasi su išbandytomis ir nuo 1994 metų gaminamomis asfalto perkėlimo mašinomis, kas mūsų žemyne yra tikra naujiena. UAB “Žemteka” atstovauja ROADTEC ir ASTEC Mobile Maschinery GmbH produktus visose trijose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Norime pristatyti Jums sekančius šio gamintojo mechanizmus:

Astec Mobile Maschinery Gmbh – Tai Europos ASTEC atstovybė, įsikūrusi Hamelne, Vokietijoje. Tai yra pardavimų ir paslaugų centras Europai. Čia įsikūręs ir pagrindinis ASTEC atsarginių dalių sandėlis, dalys iš kurio į Lietuvą parkeliauja per 24 valandas (jeigu svoris neviršyja 170 kg). ASTEC kompanija įkurta 1972 metais, o jos pagrindinė būstinė yra JAV Chattanoga mieste. ASTEC įmonių grupė yra viena pasaulinių lyderių gaminant asfalto klojimo, jo perdirbimo, taip pat naftos, dujų bei vandens gręžinių gręžimo įrangą.

astec

Šiuo metu ASTEC sparčiai žengia į Europos rinką su keliais savo gaminiais – Asfalto Perkėlimo Mašinomis (Shuttle Buggy) ir Kelių Platinimo mašina – BF 400.

Asfalto perkėlimo mašinos

sb2500nauja

Asfalto perkėlimo mašinos Roadtec SB1500 ir SB2500 sukurtos važinėti tarp klotuvo ir asfalto sunkvežimio. Šios mašinos permaišymo bunkerio dėka yra pašalinamas neigiamas asfalto mišinio reiškinys – termo segracija. Shuttle Buggy taip pat užtikrina nenutrųkstamą darbą, ko pasekoje išgaunamas glotnesnis asfalto paviršius. Priklausomai nuo modelio, mašinos vidutiniame bunkeryje telpa iki 25 tonų asfalto mišinio, o tai leidžia kelių tiesimo įmonėms sumažinti asfalto sunkvežimių ciklus ir eliminuoti jų velavimo problemą. Į mašiną galima pakrauti iki 1000 tonų asfalto mišinio per valandą, o iškrauti apie 600 t/h.

sb2500-1