logo_atlas_rgb1919 metais pradėjęs pardavinėti statybinę ir žemės ūkio techniką, ponas Heinrichas Weyhausenas atrado, kad mašinų, kurių reikėjo jo klientams dar nėra rinkoje. Tuomet, atidžiai įsiklausęs į klientų poreikius, jis pats pradėjo gaminti tokius mechanizmus, kurie visiškai atitiktų besinaudojančių jais žmonių reikalavimus. Jis aistringai pionieriavo mašinų gamyboje po vardu ATLAS. Šį įmonė niekada nesifokusavo į technologijas  – jos koncentracija buvo ties mašinų nauda jų naudotojams. Ir iki šiol, kalbant apie šiuos idealus, ATLAS gamyboje niekas nepasikeitė.

 ATLAS 1404 ZW ir 1604 ZW Geležinkelių Ekskavatoriai

atlas_wallpaper_02_1920x1080

ATLAS 1404 ZW ir 1604 ZW ekskavatoriai – tai lyderiaujantys pasaulyje geležinkelių ekskavatoriai, pamėgti bei pripažinti daugelio geležinkelių tiesimo bei remonto kompanijų. Gaminami daugiau nei 30 metų, 1404 ZW ir 1604 ZW gali atlikti daugelį darbų nuo pjovimo iki geležinkelio išrinkimo ir atnaujinimo darbų. Tai vieni iš keleto gaminių pasaulyje specializuotai sukurti ir pagaminti būtent geležinkelio darbams.

SAUGŪS, GALINGI IR PATIKIMI – Šitaip apibūdinami ATLAS geležinkelių ekskavatoriai

    CARSY (Computer assisted rail contact pressure system) sistema, kuri nustato ir reguliuoja jėgą paduodamą į geležinkelio ratukus. Reikalingas spaudimas automatiškai nustatomas, visuomet prižiūrimas bei, kilus reikalui, pakeičiamas. Atsižvelgiant į pasirinktą darbo režimą, kiekvienas ratukas nustatomas parinktam spaudimui bei pasikeitus situacijai automatiškai pakoreguojamas.

     Priekiniai ir galiniai geležinkelio ratukai gali būti atskirai nuleidžiami arba pakeliami. Taip leidžiant paprastai nulipti nuo bėgių arba perlipti ant kitų.

     Automatinė elektrinė savi diagnostikos sistema. AVARINĖ FUNKCIJA – nuvažiavimas nuo bėgiu užtikrinamas netgi visiškai sulūžus ar sugedus ekskavatoriui.

Geležinkelio ekskavatoriai: 

Atlas 1404 ZW

Darbinė masė: 20 t.

Variklis: 95KW/130AG

Kasimo gylis: 4.3 m.

Atsisiųsti PDF brošiūrą (EN)

Atlas 1604 ZW

Darbinė masė: 22 t.

Variklis: 115KW/157AG

Kasimo gylis: 4.45 m.

Atsisiųsti PDF brošiūrą (EN)

gelezinkelis1

gelezinkelis2

 SVEIKI ATVYKĘ Į PATOGIĄ DARBO VIETĄ KURIOJE DIRBTI YRA GERA

Erdvi, itin plataus apžvalgos kampo kabina yra dižiausia rinkoje ir suteikia viską ko reikia komfortabiliam ir našiam dabui. Optimalus valdymo prietaisų išdėstymas suteikia švarų vaizdą į ekskavatoriaus strėlę ir jos įrankius. Galinio vaizdo kamera su 7 colių LCD monitoriumi įeina į standartinę komplektaciją kaip ir kondicionierius su klimato kontrolės sistema.

  • Itin platus apžvalgos kampas
  • Interjero detalės neblizgiais paviršiais (neatspindinčiais)
  • Reguliuojama, patogi vairo kolona
  • Bendras kabinos ilgis – 2130 mm
  • Bendras kabinos plotis – 935 mm

gelezinkelis4

ATLAS 1404 ir 1604 ZW galerija: